Галерея народної творчості та декоративно-ужиткового мистецтва «СВІТЛИЦЯ» запрошує на виставку авторської вишивки гладдю «Вишиті стежки» Світлани Ситнік, яка відбудеться з 11 по 30 березня.
На виставці буде представлені картини майстрині, які зображають колоритне та просте життя українських сіл.
Вперше майстер експонує новий напрямок своєї творчості – дивовижні вишиті квіти!
Інформація про автора: Народилася Світлана Панасівна Ситник на Донбасі у с. Городище в сім’ї вчителя середньої школи у 1935 році. Згодом, через загибель батька на фронті, мама з трьома дітьми змушена була переїхати до с. Будо-Макіївка Черкаської області. Дочка Світлана, почувши по радіо про вступний конкурс до Київського училища прикладного мистецтва, вирушила до столиці.
П’ять років навчання на факультеті народної вишивки не лише дали їй знання і практику з вишивання, але й сприяли пробудженню хисту до шиття, фарбування тканин, малюнка та живопису; а паралельне засвоєння шкільного матеріалу за програмою десятирічки надало можливість отримати диплом середньої спеціальної освіти.
Після закінчення училища Світлана Панасівна працює художником по батику, викладає вишивку душевнохворим у лікарні ім. Павлова.
…подружжя їде до Монголії, де чоловік працює на будівництві, допомагаючи піднімати народне господарство в дружній на той час країні. А Світлана Панасівна в цей час викладає в школі малюнок і живопис, Після повернення до Києва вона придбала швейну машинку і почала виготовляти трикотажний одяг, оздоблюючи його вишивкою.
Наділена творчим розумом, майстриня впевнено й сміливо накладала штрихи з ниток на трикотаж , створюючи нові й нові композиції квітів.
Окрім того, Світлана почала опановувати художню вишивку на тканині. Закохана в українське село, в його пейзажі, квіти, вона створювала картини, не подібні за технікою виконання ні до японських, ні до китайських, ні до в’єтнамських.
Виставляючи свої роботи у галереї «Лавра», на профспілкових республіканських виставках у Києві, майстриня мала безперечний успіх та була нагороджена подяками від Київської мерії.
На виставці можна придбати представлені роботи.
08.02.2012 Фанам Євро-2012 на сон залишать лише 5 годин
Футбольних фанатів, які приїдуть на Чемпіонат Європи 2012 року розважатимуть по 19 годин на добу.
08.02.2012 Киянам пропонують заплатити за можливість обрати логотип Києва
Київська міськадміністрація ініціювала проведення конкурсу "Логотип і стиль міста Києва" з 6 лютого по 6 березня 2012 року.
08.02.2012 "ТойХтоПройшовКрізьВогонь" став одним з лідерів кінопрокату
Новий фільм режисера Михайла Іллєнка «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» ("Firecrosser") показав гарні результати за підсумками першого тижня прокату.
07.02.2012 На час Євро-2012 українські готелі підвищать ціни до 30 разів
На період проведення в Україні футбольного чемпіонату Євро-2012 вартість проживання в готелях зросте мінімум у 3, максимум – у 30 разів, пише "Дело".
07.02.2012 Паоло Коельо дозволив скачувати свої книги безкоштовно
Відомий бразильський письменник Паоло Коельо приєднався до проекту торрент-порталу The Pirate Bay, надавши дозвіл для безкоштовного скачування з файлообмінника кількох своїх книг.
07.02.2012 Вірмени збудують у Києві один з найбільших храмів Європи
Один найбільших православних храмів Європи збудує в Києві вірменська громада.
06.02.2012 ChocoFashion на Святі Шоколаду
У рамках Свята Шоколаду, 12 лютого о 19.00 в Палаці Мистецтв відбудеться показ шоколадної колекції від львівських дизайнерів.
06.02.2012 Фестиваль вина в Берегово
17-19 лютого в закарпатському місті Берегове знов проходитиме вже традиційний Міжнародний фестиваль вин.
05.02.2012 PinchukArtCentrе одночасно відкриває три виставки
Вперше у Східній Європі представлено роботи британського художника Гарі Х'юма і канадського фотографа Джеффа Уолла. З 4 лютого до 1 квітня 2012 року в арт-просторі PinchukArtCentre будуть проходити персональні виставки Гарі Х'юма "Краса" і Джефа Уолла "Фотографія: у світлі, чорна, кольорова, біла і темна". А в рамках проекту PAC-UA експозицію під назвою "Неофольк" презентує український художник Микола Маценко.
02.02.2012 Киян закликають підгодовувати птахів
Національний природний парк "Голосіївський" з 30 січня по 30 березня проводить благодійну акцію "Нагодуй пташенятко".
01.02.2012 Картину Гітлера продали на аукціоні за 32 тисячі євро
Картину "Нічне море", написану Адольфом Гітлером близько 100 років тому, продали за 32 тис євро /близько 42 тисячі доларів/ з аукціону в Словаччині. Про це повідомили місцеві ЗМІ.
01.02.2012 Большой театр у Москві відкривають після шести років реконструкції
Державний академічний Большой театр відкриває в п'ятницю історичну сцену після кількох років масштабної реконструкції.
01.02.2012 Сьогодні Всесвітній день The Beatles
16 січня 1957 року в Ліверпулі відбулося відкриття клубу "Cavern", де у свій час дебютував легендарний гурт The Beatles.
Цей день став головним святом "бітломанів", за рішенням ЮНЕСКО 16 січня відзначається Всесвітній день The Beatles.
01.02.2012 У Мукачевому встановлюють 1000-кілограмову ікону
Гігантська ікона на склі «Таємна вечеря» прикрасить стіни греко-католицького храму міста Мукачевого.
01.02.2012 У Києві з'являться фас-фуди на колесах
До Євро-2012 у столиці запрацюють пересувні магазини-ресторани з гарячою їжею та напоями.