Компьютеры

Частные объявления. Антивирусы, офисные программы, пр.

nanoteh.md

Адреса: 04071 Україна, Київ, Поділ, вул. Щекавицька, 30/39, оф. 4 E-mail: info@primetour.ua Тел. +38 (044) 22-7777-8Ліцензія туроператора АВ№349460Карта сайту

Софійська площа з пам’ятником Богданові Хмельницькому. Київ, 1930-і рр.
Софійська площа з пам’ятником Богданові Хмельницькому. Київ, 1930-і рр.
 
+38 (044) 22-7777-8
+38 (096) 94-00-000
+38 (099) 55-00-000
Софійська площа з пам’ятником Богданові Хмельницькому. Київ, 1930-і рр.
Четвер, 09 лютого 2012
Масленица в Переяславе - 25 февраля! Стоимость - 200 грн. Запись - обязательна!      7 ЧУДЕС КИЄВА - ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ ПО КИЄВУ - кожен день, в зручний для Вас час, - ми працюємо для Вас!      ОЗНАЙОМЧИЙ ТУР В ЧОРНОБИЛЬ, ПРИПЯТЬ - груповий, індивідуальний на дати, зручні для Вас - від офіційного організатора поїздок 096-94-00000      NEW! Екскурсія в НАЦІОНАЛЬНУ ОПЕРУ УКРАЇНИ: таємниці залаштунків! Спеціальна ціна - 120 грн з особи!      

Тури вихідного дня > Музей Ракетних військ стратегічного призначення

Музей Ракетних військ стратегічного призначення Музей Ракетних військ стратегічного призначення Музей Ракетних військ стратегічного призначення
    *Фото з офіційного сайта музея  
 
 
Музей Ракетних військ стратегічного призначення — один з унікальних військових музеїв світового рівня. Його аналогів не існує ні в Європі, ні в країнах СНД. Для його створення була використана комплексна реальна інфраструктура бойової шахтної пускової установки стратегічної ракети РС-22 і командний пункт ракетного полку, де на постійному чергуванні перебувала бойова зміна.
 
Ви зможете власними очима побачити ракети, які зіграли ключову роль у часи Холодної війни й побувати на одному з найбільш засекречених об'єктів СРСР. Тут стояли ракети РС-22А (SS-24 "Scalpel") шахтного базування.
В 2001 р. роботи, пов'язані з ядерним роззброюванням і ліквідацією ядерної зброї в Україні, завершилися.
На базі 46-й ракетної дивізії американці запропонували створити музей ракетної зброї, і він був створений. Екскурсоводи - колишні військові, свою справу знають і люблять.
Спочатку вас ведуть по залах музею, де розповідають історію самої дивізії й армії в цілому, потім треба прохід підземним коридором у командний центр, спуск у шахту на глибину 45 метром на 12-й ярус, де розташовувалися бойові пости чергових. Можна сісти в крісло, до якого оператор пристібався, як у літаку, щоб витримати струс від атомного удару. І перед тобою стартовий ключ і ядерна кнопка. Кнопку можна нажати. Одного цього натискання було досить, щоб Америка перестала існувати.
Потім ви піднімаєтеся на нульову оцінку, у холодильний цех, де  розташовані унікальні кондиціонери й системи з керування.
Потім виходимо на вулицю - відчуття непередавані! На території бази можна побачити зразки ракетних двигунів, автомобілі - ракетовозы, паливозаправники для ракетного палива, макет ядерної боєголовки, а також ракети Р-12 (та сама, що зіграла ключову роль у Карибській кризі 1961 року) і РС-20 У (SS-18 "Satan"). Більше розповідати нема рації, це все треба побачити.
 
 
Організаційні питання: 
  • Тривалість екскурсії - 12 годин.
  • У вартість входить: проїзд, екскурсійне  обслуговування  по маршруті, групова страховка, вхідні квитки. 
  • У вартість не входить: обід (ресторан національної кухні Поплавского "Батьківська хата").
  • ІНДИВІДУАЛЬНІ ЕКСКУРСІЇ - за Вашою заявкою - у будь-який зручний час, на будь-якому транспорті (2,5,17,22,30,45 місць).    



☎ +38 (044) 22-7777-8, +38 (099) 55-00-000, +38 (096) 94-00-000

Музей Ракетних військ стратегічного призначення


 – 

дорослих, дітей



blog comments powered by Disqus

Аквапарк "Термінал"

Катання на конях

Бананова оранжерея: Тропічний рай

Парк «Київська Русь»: Подорож до слов'янської історії

Вас зустріне українська традиція: хата пана Савки

Політ на повітряній кулі: тяжіння п'ятого океану



Тур до Умані: міфи й легенди Софіївки

Тур до Богуслава

Тур до Чернігова

Переяслав-Хмельницький — музейне царство

«Від Києва до Лубен» і далі — у Мгарський монастир

Тур до Житомиру

Тур до Батурина: козацька слава

Тур до страусиної ферми: Через Білогородку до чорного африканського страуса

Tур до Чорнобиля, Припяті.

Трипілля: до цивілізації древньої Аратти

Стародавні фортеці навколо Києва

Біла Церква та Пархомівка: парк «Олександрія» та храм Реріха

Нові Петрівці: музей битви за Дніпро

Тур до Качанівки: шедеври паркового мистецтва

Сорочинський ярмарок — подія серпня

Моринці, Шевченково, Будище: до Шевченківських святинь на Черкащині

Тур Чигирин-Суботів-Холодний Яр

Week-end у Києві

Тур до Березової Рудки: візит до графів і піраміди

До фабрики ялинкових прикрас: Подорож у новорічну казку

Rambler's Top100