Адреса: 04071 Україна, Київ, Поділ, вул. Щекавицька, 30/39, оф. 4 E-mail: info@primetour.uaТел. +38 (044) 207-12-55Ліцензія туроператора АГ №580812Карта сайту

Прикарпаття, околиці с. Вовче. Львівська область.
 
+38 (044) 207-12-55
+38 (096) 940-00-00
+38 (099) 550-00-00

Мы поддерживаем
реформы в Украине
и работаем
исключительно через
расчетный счет!
Прикарпаття, околиці с. Вовче. Львівська область.
Четверг, 08 Грудня 2022

Меню

Новини Культури >  Чарр протримався проти Віталія Кличка чотири раунди

 Український боксер Віталій Кличко захистив титул чемпіона світу за версією Всесвітньої боксерської ради (WBC) в суперважкій вазі, перемігши в Москві представника Німеччини Мануеля Чарра після зупинки бою через розсічення у претендента.

Поєдинок був зупинений у четвертому раунді рішенням рефері в рингу. З самого початку бою Кличко взяв ініціативу в свої руки, а претендент на титул пішов у глуху оборону. Однак наприкінці першого раунду Чарр огризнувся атакою, показавши, що його швидкі удари можуть бути небезпечні.

Сценарій стартового раунду повторився в другому, але Кличко зумів зловити момент і ударом правою відправив суперника на настил рингу. Бажаючи реабілітуватися, Чарр знову пішов в атаку в третьому раунді, але став тільки більше пропускати "чистих" ударів.

У наступному відрізку бою у Чара відкрилося сильне розсічення під правим оком після лівого бокового удару Кличка. Відчуваючи, що ушкодження може стати причиною для зупинки поєдинку, німець кинувся в "рубку", але українець зумів зупинити цей натиск кількома точними ударами. Після цього поєдинок був припинений.

Для 41-річного українця цей бій став вже дев'ятим захистом чемпіонського титулу після повернення в спорт чотири роки тому. Всього ж на професійному рингу Віталій провів перед зустріччю з Чарром 46 боїв, через пошкодження поступившись у двох з них.

Чарр до бою в Москві не програвав на професійному рингу. На рахунку 27-річного німецького боксера сирійського походження була 21 перемога (11 - достроково).

Джерело:       Gazeta.ua