Адреса: 04071 Україна, Київ, Поділ, вул. Щекавицька, 30/39, оф. 4 E-mail: info@primetour.uaТел. +38 (044) 207-12-55Ліцензія туроператора АГ №580812Карта сайту

Михайлівський Золотоверхий монастир, Київ. Кінець ХІХ ст.
 
+38 (044) 207-12-55
+38 (096) 940-00-00
+38 (099) 550-00-00

Мы поддерживаем
реформы в Украине
и работаем
исключительно через
расчетный счет!
Михайлівський Золотоверхий монастир, Київ. Кінець ХІХ ст.
Середа, 05 Жовтня 2022

Меню

Новини Культури > Відкриття виставки молодого талановитого митця

Сергій Луценко приємно здивував публіку стилем представлених робіт.

У своїх сюрреалістичних композиціях художник сміливо моделює простір кольором і різноманітними, часом хаотичними, мазками, в залежності від художніх цілей. Наповнені динамікою, живою енергетикою і глибокою філософією картини звертаються безпосередньо до підсвідомості глядача.

Вони запрошують на деякий час зануритися всередину себе, досліджуючи не тільки потаємні куточки внутрішнього світу автора, а й знаходячи відповіді на хвилюючі питання на просторах власної душі. «Стан творчого пошуку в мені буде присутній завжди. Мені нецікаво писати однотипні картини. Мені подобається експериментувати і відчувати щось нове. По-іншому я себе не бачу», - так говорить про свою творчу трансформацію сам автор.

Урочиста подія, з нагоди відкриття виставки, зібрала у своєму колі близьких, друзів і знайомих художника. Невимушена атмосфера вечора іскрила позитивом і щасливими посмішками гостей, а спонукаюче до діалогу мистецтво надавало дружньому спілкуванню особливої експресії і сенсу. Багато хто з присутніх відзначили неймовірну працьовитість Сергія, майстерність і постійне прагнення до духовного та професійного розвитку. Тому, подорожуючи в сюрреалістичні світи його барвистих полотен, легко було зарядитися рушійною енергією їх творця. «Розбіжність реальності» - це не просто живопис. Це свобода самовираження, творчий пошук і рішучий експеримент, торкаючись до якого, відкривається неупереджений погляд на звичні речі, де правильність рішення кожен визначає сам.