Адреса: 04071 Україна, Київ, Поділ, вул. Щекавицька, 30/39, оф. 4 E-mail: info@primetour.uaТел. +38 (044) 207-12-55Ліцензія туроператора АГ №580812Карта сайту

Садиба Лопухіних 18 ст. на р. Рось в Корсунь - Шевченківському. Черкаська область.
 
+38 (044) 207-12-55
+38 (096) 940-00-00
+38 (099) 550-00-00

Мы поддерживаем
реформы в Украине
и работаем
исключительно через
расчетный счет!
Садиба Лопухіних 18 ст. на р. Рось в Корсунь - Шевченківському. Черкаська область.
Субота, 10 Грудня 2022

Меню

Новини культури >  У ботсаду Києва виставлять всесвітньо відомі скульптури

 З 2 червня по 2 липня 2012 року в Національному ботанічному саду імені Гришка пройде перший Міжнародний фестиваль сучасної скульптури Kyiv Sculpture Project. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили організатори фестивалю.  Поряд з роботами відомих авторів, під відкритим небом будуть розміщені роботи молодих художників - конкурсантів з різних країн світу.

На березовій алеї площею близько двох гектарів будуть представлені роботи учасників Основного проекту, скульпторів з шести країн світу: Австралії, Великобританії, Нідерландів, Польщі, Росії та України. Учасники першого фестивалю були відібрані експертною радою на конкурсній основі: з 297 прийнятих заявок від художників з 39 країн кращими були ескізи проектів дев'яти українських і шести іноземних авторів. 

15 скульптур Основного проекту будуть змагатися за головний приз і титул "Кращий проект", володар якого отримає 6000 євро. Також передбачені Спеціальний приз (3 тис. євро) і Приз глядацьких симпатій (2 тис. євро), володарі яких будуть визначені шляхом відкритого Інтернет-голосування. 

Крім робіт фіналістів Основного проекту, в рамках Спеціального позаконкурсного проекту KSP на альпійській гірці ботанічного саду будуть представлені п'ять скульптур знакових авторів ХХ - початку ХХІ століття: Магдалени Абаканович (Польща), Найджела Холла (Великобританія), Єви Ротшильд (Ірландія), СУЯ Цзяньго (Китай), а також всесвітньо відомий "Будинок знань" одного з найзнаменитіших скульпторів сучасності Жауме Пленси. Скульптури привезуть до Києва з Yorkshire Sculpture Park, найбільшого парку скульптур в Європі, що став одним з партнерів українського фестивалю.

Під час всього фестивалю відвідувачі матимуть можливість відвідати екскурсії, лекції та майстер-класи в рамках освітньої програми KSP. Розклад і місце проведення подібних заходів, а так само більш детальну інформацію про проект можна отримати на офіційному сайті проекту.


За матеріалами:                                           ЛIГАБiзнесIнформ