Адреса: 04071 Україна, Київ, Поділ, вул. Щекавицька, 30/39, оф. 4 E-mail: info@primetour.uaТел. +38 (044) 207-12-55Ліцензія туроператора АГ №580812Карта сайту

м. Хотин, фортеця 13 - 18 ст., церква О. Невського 19 ст., річка Дністер. Чернівецька область.
 
+38 (044) 207-12-55
+38 (096) 940-00-00
+38 (099) 550-00-00

Мы поддерживаем
реформы в Украине
и работаем
исключительно через
расчетный счет!
м. Хотин, фортеця 13 - 18 ст., церква О. Невського 19 ст., річка Дністер. Чернівецька область.
Субота, 10 Грудня 2022

Меню

Новини культури > НСК «Олімпійський» відкриють грандіозним шоу

8 жовтня відбудеться урочиста церемонія відкриття одного з найбільших у Європі спортивних комплексів - НСК «Олімпійський». Церемонія відкриття головного стадіону країни обіцяє стати подією світового масштабу. Гостей «Олімпійського» запросять подивитися на минуле нашої країни і заглянути в майбутнє. У театральних постановках, у яких візьмуть участь понад 2000 чоловік, покажуть заснування і Хрещення Києва, розкажуть історію українського козацтва. В урочистому параді на реконструйованому стадіоні візмуть участь легенди спорту, юніори футбольних клубів та волонтери. З вітальним словом до українців з арени "Олімпійського" звернеться Президент України Віктор Янукович.

Для гостей cтадіона заспівають Гайтана, Таїсія Повалій, Ані Лорак та інші зірки української естради. Завершиться церемонія 40-хвилинним виступом світової зірки і піротехнічним шоу.

Урочисту церемонію відкриття також зможуть побачити всі бажаючі у прямому ефірі на телеканалі «Україна».

«Напередодні футбольного чемпіонату Євро-2012 відкриття НСК« Олімпійський» стало подією світового рівня. І мені дуже приємно, що саме канал «Україна», лідер глядацьких симпатій, стане ексклюзивним транслятором цього важливого заходу », - зазначила директор телеканалу« Україна »Марина Миргородська.

Оновлений НСК «Олімпійський» - унікальне поєднання 90-річної спортивної історії України, сучасного зовнішнього вигляду і новітніх технологій, застосованих відповідно до світових стандартів. Після відкриття ця багатофункціональна спортивна арена зможе приймати футбольні та легкоатлетичні змагання найвищого рівня, а також масові та корпоративні заходи. НСК «Олімпійський» - набагато більше ніж стадіон. Це місце відпочинку для всієї родини, центр спорту, дозвілля і бізнесу в серці Києва.

По матеріалам: Офіційний сайт НСК «Олімпійський»