Адреса: 04071 Україна, Київ, Поділ, вул. Щекавицька, 30/39, оф. 4 E-mail: info@primetour.uaТел. +38 (044) 207-12-55Ліцензія туроператора АГ №580812Карта сайту

Дніпропетровська набережна.
 
+38 (044) 207-12-55
+38 (096) 940-00-00
+38 (099) 550-00-00

Мы поддерживаем
реформы в Украине
и работаем
исключительно через
расчетный счет!
Дніпропетровська набережна.
Четверг, 08 Грудня 2022

Меню

Новини культури > Жителям Китаю заборонили заходити в Мережу під ніками.

Китайський парламент законодавчо зафіксував можливість контролювати інтернет: з 16 березня користувачі повинні сидіти в інтернеті тільки під справжніми іменами.

Крім того, влада зобов'язала громадян надавати номери телефонів і домашню адресу, - без цих відомостей отримати доступ до онлайн-щоденників буде неможливо.

"Ми плануємо розширити реальну ідентифікацію для користувачів електронних дошок оголошень", - додав Чень Ван.

Однак, за підрахунками популярного блогохостингу Sina Weibo, 40% його користувачів перестануть вести там щоденники через введених заборон.

Відзначимо, китайська сегмент інтернету завжди вважався одним з найбільш жорстко контрольованих в світі.

На думку китайської влади, інтернет повинен сприяти розвитку економіки та зміцненню державної влади.

Тому користувачам "замовлений вхід" на самі всесвітні сайти: YouTube, Twitter, Facebook і деякі інші.

Організація "Репортери без кордонів", яка бореться за вільний доступ до інформації в усьому світі, називає Китай "одним з традиційних ворогів інтернету".

 Примітно, що російському сегменту інтернету, ймовірно, загрожує така ж доля: аналогічна заборона на надання користувачами анонімної інформації запропонував ввести в Росії начальник бюро спеціальних технічних заходів МВС Росії Олексій Машков. 


На його думку, це допоможе врятувати громадян від інтернет-шахраїв. Проте, відзначимо, на даний момент невідомо, чи планується така заборона на ники в Україну.
 

По матеріалам : podrobnosti.ua