Адреса: 04071 Україна, Київ, Поділ, вул. Щекавицька, 30/39, оф. 4 E-mail: info@primetour.uaТел. +38 (044) 207-12-55Ліцензія туроператора АГ №580812Карта сайту

м.Чернігів, панорама, Єлецький монастир 11 ст., колегіум 16 ст., собор Спаський 11 в., церква Катерини 18 ст.
 
+38 (044) 207-12-55
+38 (096) 940-00-00
+38 (099) 550-00-00

Мы поддерживаем
реформы в Украине
и работаем
исключительно через
расчетный счет!
м.Чернігів, панорама, Єлецький монастир 11 ст., колегіум 16 ст., собор Спаський 11 в., церква Катерини 18 ст.
П'ятниця, 07 Жовтня 2022

Меню

Новини культури > Іспанці проявили інтерес до України на Міжнародній виставці FITUR

Міжнародна виставка FITUR, щорічно проходить в Мадриді - це перший у році найбільший туристичний захід. У 2018 році іспанці зацікавилися Україною ... але наші туроператори до неї не доїхали. Щороку FITUR проводилася успішно, зростала кількість компаній - учасниць, відвідувачі із задоволенням приходили у виставковий комплекс. Незважаючи на всі складнощі, які відчувають зараз всі туристичні компанії, виставка не залишилася непоміченою в середовищі професіоналів турбізнесу.

На головній туристичній виставці Іспанії (17.01.2018 - 21.01.2018) Україна дебютувала вдало, відразу ж презентувавши фінал Ліги чемпіонів, який відбудеться 26 травня в Києві. По-перше, увагу відвідувачів виставки відразу ж привернув кубок, який буде вручений кращій футбольній команді Європи. По-друге, у кожного, хто кине в нього візитку, є шанс виграти два квитки на фінальний матч. Тому роботи у експонентів вистачає. Про це розповів керівник управління туризму Київської міської держадміністрації Антон Тараненко, який розмістив невеликий відеоролик на своїй сторінці в Facebook.

Українська делегація, за його даними, представлена Київським і Львівським регіонами, а також МАУ і Rixos Hotel. Але присутність туроператорів також не завадила б. Антон Тараненко зазначив, що українська делегація отримала дуже багато запитів на відвідування як безпосередньо Києва, причому не тільки на час проведення фіналу Ліги чемпіонів, так і всієї України. «Тому я раджу туроператорам придивитися до іспанського регіону», - сказав він. Тим більше що авіасполучення між Україною і Іспанією досить насичене, є прямі рейси не тільки в Барселону, але і в Мадрид, де проживає понад 3,5 млн потенційних туристів. «Треба брати це до уваги. Наступного разу разом з нами представляйте туристичний Київ і Україну», - підвів підсумок експерт.

Також учасники виставки повідомляють про те, що в її рамках планується презентація туристичних визначних пам'яток Києва і України в форматі воркшопу для туроператорів з Мадрида. Також стало відомо, що в цьому році Київ повертається до складу учасників UNWTO і розраховує на проведення одного із заходів цієї організації.

 

Іспанія за минулий рік значно збільшила показники в'їзного туризму - кількість мандрівників котрі приїхали в країну збільшилася більш ніж на 7%, і склало понад 65 млн. чоловік. Це говорить про привабливість країни для зарубіжних туристів і динамічний розвиток туристичної пропозиції Іспанії.