Адреса: 04071 Україна, Київ, Поділ, вул. Щекавицька, 30/39, оф. 4 E-mail: info@primetour.uaТел. +38 (044) 207-12-55Ліцензія туроператора АГ №580812Карта сайту

Пароплави біля набережної Подолу. Початок ХХ ст. Київ
 
+38 (044) 207-12-55
+38 (096) 940-00-00
+38 (099) 550-00-00

Мы поддерживаем
реформы в Украине
и работаем
исключительно через
расчетный счет!
Пароплави біля набережної Подолу. Початок ХХ ст. Київ
П'ятниця, 07 Жовтня 2022

Меню

Новини культури > В ОАЕ відкрився найдовший у світі атракціон Zipline ("Зіплайн")

2 лютого 2018 року в ОАЕ відкрилася найбільша "тарзанка" у світі, яка потрапила в Книгу Гіннесса!

Туристи і жителі емірату Рас-ель-Хайма в ОАЕ зможуть випробувати по-справжньому гострі відчуття, прокотившись на найдовшому у світі атракціоні Zipline ("Зіплайн") - екстремальному спуску по сталевому тросу, пише газета "Халідж таймс". Першим нову розвагу випробував на собі сам емір Рас-ель-Хайм шейх Ахмад аль-Касімі, після чого в урочистій обстановці команда Книги Гіннесса вручила йому офіційний сертифікат, що підтверджує новий світовий рекорд.

Довжина троса-рекордсмена досягає 2,8 км, що дорівнює 28 футбольним полям. Попередній рекорд належав зіплайну "Монстр" в Пуерто-Ріко, довжина якого на 600 м коротше. Для більшого адреналіну троси підвішені на висоті більше ніж 1,5 тис. м над рівнем моря через гору Джебель Джаіс, вищу точку еміратів. Сміливцям, що зважилися випробувати атракціон на собі, організатори обіцяють незабутній досвід. Всім бажаючим видають спеціальні костюми з шоломами, а сам "політ" проходить головою вперед і займає близько трьох хвилин.

Фінішем служить підвісна платформа, де любителі екстриму пересідають на другий трос і благополучно повертаються на землю. "Ми протягнули паралельно два троса, щоб друзі і родичі змогли разом покататися на атракціоні", - сказали керівники компанії Toro Verde  ("Торо Верде"), що встановила новий зіплайн.

За словами Рікардо Лізано, представника Toro Verde, ціла команда фахівців працювала над проектом більше року. "Одні будівельні роботи зайняли більше шести місяців. Потрібно було зробити все обережно, щоб не нашкодити місцевій природі", - поділився з виданням Лізано.

В день на атракціоні зможуть покататися близько 200 чоловік, запевнили представники компанії. При цьому зіплайн буде готовий до роботи і в спекотні літні дні: температура на Джебель Джаіс на 10 градусів Цельсія нижче, ніж в середньому по ОАЕ.

Людина на зіплайні спускається на землю під дією гравітації, набираючи швидкість понад 100 км/год.

Крім розважальної сталевої "тарзанки" використовуються і в практичних цілях, наприклад, щоб потрапити в важкодоступну місцевість.

З метою безпеки троси повинні бути обладнані засобами для екстреного гальмування: противагами, ручними гальмами і іншими пристроями.