Адреса: 04071 Україна, Київ, Поділ, вул. Щекавицька, 30/39, оф. 4 E-mail: info@primetour.uaТел. +38 (044) 207-12-55Ліцензія туроператора АГ №580812Карта сайту

Олександрівський (нині Володимирський) узвіз, Київ. Кінець ХІХ ст.
 
+38 (044) 207-12-55
+38 (096) 940-00-00
+38 (099) 550-00-00

Мы поддерживаем
реформы в Украине
и работаем
исключительно через
расчетный счет!
Олександрівський (нині Володимирський) узвіз, Київ. Кінець ХІХ ст.
Вівторок, 16 Серпня 2022

Меню

7 ЧУДЕС КИЄВА — оглядова екскурсія Києвом

7 ЧУДЕС КИЄВА — оглядова екскурсія Києвом

Українській столиці − понад 1500 років. І вже за це її варто відвідати. Більш стародавнього міста в Україні, Росії, Білорусі немає. Тут можна пройтися найстарішої вулицею Східної Європи − легендарним Андріївським узвозом. Тут підносяться найдавніші східнослов'янський храм − Софійський собор, і монастир − Печерська Лавра. Тутешні пагорби − такі ж, як і десятки століть тому, а Дніпро також тече неспішно й велично. Історико-культурна спадщина міста унікально − це близько 2000 пам'яток археології, а
Політ на вертольоті Robinson R44

Політ на вертольоті Robinson R44

Хочете подарувати собі або своїм близьким нові емоції? Тоді вертолітна екскурсія над Києвом і його визначними пам'ятками - найкращий вибір.
Тисячолітня Софія та стародавній Київ

Тисячолітня Софія та стародавній Київ

Ми побачимо місця, де народжувався Київ, звідки почалася наша історія. Поділ — споконвічний район ремісників та торговців. Тут життя не згасало ні на мить. Найдавніші археологічні знахідки, храми та атмосфера давнього, обжитого міста. Старокиївська гора — слов’янський Акрополь, резіденція князів та можновладців. Колиска Києва, а зрештою — і усієї Київської Русі. Звідси пішла «Земля Руська».
ПІШОХІДНІ прогулянки Києвом

ПІШОХІДНІ прогулянки Києвом

Київ з ароматом кави Чайна церемонія по-київськи Шоколадоманія Винна карта Прогулянка Подолом із кухлем пива Традиції споглядання і поезія романтичних прогулянок
Головною вулицею країни — Хрещатиком

Головною вулицею країни — Хрещатиком

Хрещатик — одна з самих відомих вулиць не тільки України, але й усього світу. Вже третє сторіччя не вщухає тут вир міського життя. 1200 метрів довжини — це не дуже багато, але ми гарантуємо Вам подорож через віки, долі та архітектурні стилі. Хрещатик щиро подарує вам себе.
Вечірній Київ

Вечірній Київ

Нам пощастить побачити Київ зовсім в іншому вигляді — серед електричного та неонового світла. М\'які сутінки приховають від нашого погляду зайві деталі. Ніщо не відволікатиме нашу увагу від головного — краси стародавнього і вічно юного Києва.
Мурали Києва

Мурали Києва

Ми запрошуємо Вас поринути в світ вуличного мистецтва, щоб зрозуміти його, і, можливо, навіть полюбити. Мурали - одна з різновидів сучасного живопису, що належить стріт-арт художникам (англ. Street art - вуличне мистецтво). Ми запропонуємо Вам широкий спектр художніх стилів відомих майстрів Іспанії, Аргентини, Австралії, Німеччини, Британії, Португалії, Італії та, звичайно ж, України.
Містичний Київ

Містичний Київ

Про те, що Київ — місто містичне, писали і київські історики, і такі генії літератури, як Гоголь, Пушкін, Булгаков. Про присутність у столиці нечистої сили свідчить наявність на гербі міста святого архистратига Михаїла, єдиного святого зі зброєю в руках. Він покликаний боронити місто від нечистої сили.
Без Подолу Київ неможливий

Без Подолу Київ неможливий

Місто Київ починалося звідси. І було воно тут завжди, з тих прадавніх часів, коли в туманних перших сторіччях нашої ери сюди причалювали перші тоговці й перші воїни. Протягом середньовіччя саме тут знаходився Київ, бо Верхнє Місто було винищене татарською навалою. На мапах того часу навіть фігурувала назва міста — «Києво-Поділ».
Києво-Печерська Лавра

Києво-Печерська Лавра

Головна святиня українського православ’я, одна з найбільш відомих християнських пам’яток світу. Заснування Лаври відноситься до 1051 року. Комплекс Київо-Печерьскої Лаври увійшов у список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Андріївський узвіз — київський Монмартр

Андріївський узвіз — київський Монмартр

Це — найвідоміша, після Хрещатика, вулиця Київа. Це — найбільш «київська» вулиця столиці. Це — найдавніша вулиця Східної Європи. Ми пройдемось по стопах князя Ігоря, Михайла Булгакова, скульптора Івана Кавалерідзе й десятків інших відомих осіб, що пов’язані з узвозом. Ми розвповимо вам про вулицю, без якої Київ неможливий більше, ніж без Подолу.
Музей народної архітектури та побуту України

Музей народної архітектури та побуту України

Це найбільший музей просто неба у Східній Європі. Тут на 150 га природних ландшафтів оживає фольклор, казки Гоголя, вірши Шевченка та поеми Котляревського. В декількох кілометрах шумить велике місто, а тут — чисте лугове та лісове повітря!
Особняки Печерська

Особняки Печерська

Печерськ отримав свою назву від Києво-Печерської Лаври, а Липки — від шикарної липової алеї, яку в XVII столітті розбили для Кловського палацу вздовж сучасної вулиці Липської. Але особняки київської знаті, що активно будувалися, з часом потіснили ароматну «родзинку» Печерська. До початку XVIII століття Печерська височина представляла собою лісову глушину і ніяких міських будівель там не було.
Історія єврейської громади у Києві

Історія єврейської громади у Києві

Багатосторічна історія Києва невід’ємно пов’язна з єврейською громадою, виникнення якої сягає ще дохристиянських часів Київської Русі. Євреї Києва залишили більше ніж яскравий слід в історії міста. Багато в чому вони формували архітектурне, мовне, соціальне та культурне середовище української столиці.
Кирилівський храм: пам\'ятка архітектури ХІІ століття

Кирилівський храм: пам'ятка архітектури ХІІ століття

З ХІІ століття на колишній віддаленій околиці Києва стоїть храм-воїн, охоронець північно-західних доріг в місто — Кирилівський храм. Навіть фрески святих у ньому вдягнені в обладунки. Після Софійського собору це другий храм у Києві, що зберігся з часів Стародавньої Русі в справжніх своїх стінах.
Київ у житті та творчій долі Т. Г. Шевченка

Київ у житті та творчій долі Т. Г. Шевченка

Велична постать національного генія на тлі святого для нього міста й улюбленого Дніпра — ось головна тема цієї екскурсії. За 30 років, які відокремлюють його першу зустріч із Києвом від останнього приїзду в 1859 році, змінювався поет, змінювалося й місто.
Смарагдове намисто Києва

Смарагдове намисто Києва

Це прогулянка міськими парками над Дніпром. На цій екскурсії ми побачимо головну особливість Києва — його дивовижний рельєф. У центрі столиці більше, ніж на 100 метрів підносяться лісисті схили. Часом важко збагнути, що ти— у серці мегаполісу!
Літературний Київ

Літературний Київ

Наше місто здавна надихає письменників і поетів, які неодноразово писали про Київ у своїх творах, у листах до друзів і родичів. Безмежне море літературного життя Києва пропонуємо вкласти в рамки відвідин двох музеїв, Будинку літераторів і пам’ятника Олесю Гончару.
Київ Булгакова: будинки і вулиці Майстра

Київ Булгакова: будинки і вулиці Майстра

Рідне місто Майстра назавжди залишилося, відображене у його «Білій Гвардії» − надзвичайно київському, найсніжнішому, найреволюційнішому, найностальгічнішому романі Булгакова. Ми відвідаємо і храми, пов\'язані зі значимими подіями в житті Майстра, й інші будинки, де квартирували Булгакови, пройдемося вулицями, описаними в «Білій гвардії». На завершення нашої екскурсії — чаювання на веранді булгаківського будинку, в затишній атмосфері «за кремовими шторами».
Архітектурний літопис Києва

Архітектурний літопис Києва

Пам’ятки архітектури — це свідки та джерела інформації про минуле та сучасність. Київ надзвичайно багатий на архітектурні шедеври. Тут представлені усі стилі минулого тисячоліття — від строгих храмів Київської Русі до конструктивізму та сталінського ампіру. Торкнутися таємниць загадкового світу архітектури, чиї камені зберігають пам’ять п’ятнадцятьох сторічь, розібратися в архітектурних стилях, імітаціях та стилізаціях допоможе Перше екскурсійне бюро.
Історії кохання, народжені в Києві

Історії кохання, народжені в Києві

Їх було дуже багато — київських історій кохання. Ми розповімо Вам лише деякі — найбільш важливі — про подвиги, драми, трагедії, розриви та пориви двох сердець.
Ангели й демони Михайла Врубеля

Ангели й демони Михайла Врубеля

Він з\'явився в нашому місті у квітні 1884 року. В повітрі уже щосили пахло весною. Худорлявий молодий блондин із тонкими рисами обличчя ступив на перон київського вокзалу. Навіть не підозрюючи, що робить свій перший крок у безсмертя...
Мости Києва

Мости Києва

Екскурсія познайомить Вас із усіма дніпровськими мостами Києва — діючими й тими, що ще споруджуються, які мають художню цінність та нерозривно пов\'язані з неповторними панорамами міста й водною гладдю Дніпра.
Місто-герой Київ

Місто-герой Київ

Екскурсія висвітлює події, пов’язані з обороню та окупацією Київа у 1941-43 роках. Героїчна 73-денна оборона міста у липні-вересні 1941 року зламала плани гітлерівської «блискавичної війни», порушивши відомий план «Барбаросса», але, водночас, стала прологом до однієї з найбільш трагічних сторінок в історії Червоної армії загалом та української столиці зокрема.
Мистические места Киева

Мистические места Киева

Автор – Михаил Кальницкий, историк, киевлянин специально для "Первого экскурсионного бюро " "Как существует поверье в народе, на Лысой горе в Киеве собираются ведьмы со всего света праздновать вместе с упырями «шабаш» и ездят по воздуху верхом на «мечыках» (деревянные ножи от станков, на которых отделяют волокна конопли от кострики); здесь новые ведьмы знакомятся со старыми ведьмами и от них выучиваются всяким колдовствам".
Загадковий Китаїв

Загадковий Китаїв

На південній околиці Києва, на високому пагорбі в епоху Київської Русі була зведена фортеця, для штурму якої нападники мали подолати п’ять оборонних ліній. І частина цих валів збереглася до наших часів! Поруч з поселенням та фортецею можна побачити похоронні насипи-кургани, створені ще у прадавні часи.
Храми і монастирі Києва

Храми і монастирі Києва

Колись Київ порівнювали з Єрусалимом, таким важливим було значення міста і в добу прийняття християнства, і в пізніші часи. І тепер місто, куди «язик до Києва доводив»,  продовжує бути визначним релігійним центром.
Дива Феофаніі

Дива Феофаніі

Феофанія — мальовничий куточок на південній околиці Києва. Цілющі святі джерела, комплекс озер, багатовікові діброви межують із жіночим православним монастирем. Унікальний Свято-Пантелеймонівський храм у російському стилі вражає своєю вишуканістю та величчю. Більше сторіччя тому невеликий монастирський хуторець біля заміської резіденції настоятеля Михайлівського Золотоверхого монастиря поклав початок ще однієї обителі на київських землях.
Храми богів

Храми богів

Під час екскурсії ми розповімо про культуру та релігію різних народностей, що мешкають у столиці України, та історії створення їх культових споруд. Зараз у Києві майже 200 храмів різних релігій та напрямків. Місто практично ніколи не знавало міжрелігійної ворожнечі. На екскурсії ми познайомимося з мечеттю та синагогою, дізнаємося про греко-католиків та протестантів Києва, про подвижників, святих та меценатів, якими так багата київська земля.
Обхідні монастирі Києва

Обхідні монастирі Києва

Церковщина — Феофанія — Китаєво — Голосієво. Таким буде маршрут, яким ми попрямуємо під час цієї екскурсії. Споконвічно Київ мав славу святого міста. І кожна з його обителей має свою історію, своїх святих, свої таємниці... Ми запрошуємо вас на екскурсію обхідними київськими монастирями.
Ранок її життя

Ранок її життя

Ранок — значить юність, коли все тільки починається. І все-таки, як далеко ще знаходилась юність від тієї долі, яка чекала на неї, — блискучої, збереженої у вічності. Мине час, і цю жінку стануть називати Північною зіркою, божественною, Ганною всієї Русі. А поки що, київськими вулицями поспішає на заняття юна гімназистка Аня Горенко. Вже у ці роки з-поміж однолітків її виділяла особлива жіночність, витонченість.
Екскурсія по Оболоні: Сюрпризи київської Оболоні

Екскурсія по Оболоні: Сюрпризи київської Оболоні

Вартість — від 1400 грн. Один із найбільш обжитих і престижних київських районів, що виникли у другій половині ХХ століття. І що ж тут цікавого, в цих новобудовах — резонно запитає прискіпливий турист? У тому-то й річ, що нас чекає безліч об\'єктів — споруди секретного сталінського тунелю під Дніпром, найбільша пожежна частина в Європі, найдорожча набережна міста, примітні монументи і пишні сучасні храми. На додачу, цей район завжди був «майстернею» для нових віянь архітектури.
Екскурсія Дніпром на теплоході

Екскурсія Дніпром на теплоході

p { margin-bottom: 0.21cm; } Ви ступили на палубу теплохода або катера. Річка прийняла вас і понесла за своєю течією. Вас можна привітати — ви повторюєте маршрути перших поселенців, які колись припливли сюди будувати майбутнє велике місто, що залишилося на віки. Ми запрошуємо вас на прогулянку дніпровськими хвилями.
Екскурсія трамвайчиком

Екскурсія трамвайчиком

Без трамваю немає Києва, їхня історія дуже тісно переплетена. Зручно влаштувавшись у трамвайному вагончику-кафе (із м\'якими кріслами-купе, столиками, кухнею; на стелі наклеєні фотографії трамваїв різного років на тлі історичних місць Києва), ви можете відправитися в захоплюючу подорож старим Києвом.