Адреса: 04071 Україна, Київ, Поділ, вул. Щекавицька, 30/39, оф. 4 E-mail: info@primetour.uaТел. +38 (044) 207-12-55Ліцензія туроператора АГ №580812Карта сайту

Садиба Лопухіних 18 ст. на р. Рось в Корсунь - Шевченківському. Черкаська область.
 
+38 (044) 207-12-55
+38 (096) 940-00-00
+38 (099) 550-00-00

Мы поддерживаем
реформы в Украине
и работаем
исключительно через
расчетный счет!
Садиба Лопухіних 18 ст. на р. Рось в Корсунь - Шевченківському. Черкаська область.
Вівторок, 17 Травня 2022

Меню

Музеї Києва > Центр сучасного мистецтва «Пінчук Арт Центр»

Олена та Віктор Пінчук Antony Gormley Blind Light Арт-центр

Адреса: Київ, вул. Червоноармійська (В. Васильківська), 1/3-2, Блок А, Бессарабський квартал
Телефон: +38 (044) 590-08-58; +38 (044) 490-48-06
Час роботи: вівторок - неділя, з 12.00 до 21.00

Один з найвідоміших у світі брендів української столиці. Найбільший центр сучасного мистецтва в країні. Виставки в «Пінчук Арт Центрі» найчастіше провокативні, але саме тому популярність його зростає з кожним роком. Деміен Херст, Такаші Муракамі, Елтон Джон, Пол МакКартні, Джеф Кунс - ось лише неповний перелік культових діячів сучасного мистецтва, чиї виставки вже відбулися в залах, розташованих всередині старовинного міського кварталу, де «Пінчук Арт Центр» розміщується з 2006 року.

Віктор Пінчук, головний меценат проекту, є однією з найвідоміших за кордоном фігур українського бізнесу. Причому відомої, багато в чому, саме завдяки його арт-центру та контактами зі світовими зірками музики, поп-арту, фотографії. Не в останню чергу, завдяки виставкам у Центрі Пінчука України стала ближчою і зрозумілішою для закордонного туриста.

Робота центру ведеться за наступними напрямками: колекціонування, виставки, проекти, комунікація, освіта, публікації, дослідження. Інтернаціональний, глобалізований проект єдиного простору сучасного мистецтва поєднується в концепції арт-центру з яскраво вираженою національною презентацією. Атмосфері культурної взаємодії старовини й сьогодення сприяє саме розташування «Пінчук Арт Центру» в старовинному ансамблі Бессарабського кварталу на однойменній площі. Квартал, що довгий час стояв у запустінні, був на початку ХХІ століття відреставрований за проектом французького архітектора Ф. Кіамбаретто. Кіамбаретто розробив концепцію внутрішньої перебудови кварталу, нібито змінивши саму логіку тутешньої архітектури: на зовні невеликій території знаходиться шестиповерховий простір, частково підземний, частково вписаний в існуючі кордони символічно збереженої колишньої забудови та стилізованої під старовину забудови сучасної.

Виставкові зали «Пінчук Арт Центру» розташовані на чотирьох поверхах. На 6-му поверсі - зал video-lounge та кафе. Тут же знаходиться адміністративна частина. Загальна площа арт-центру складає понад 3000 кв. м. З боку вулиці Великій Васильківській збережений зовнішній фасад одного з перших в Києві прибуткових будинків - пам'ятки архітектури та історії початку ХХ століття. У ньому до еміграції з Російської Імперії жив відомий єврейський письменник Шолом-Алейхем (1859-1916), і на території кварталу знаходиться музей письменника, який існував ще в оригінальній будівлі.

На відкриття нових виставок сюди завжди шикуються черги. Здавалося б, уявити в нашому прагматичному й метушливому світі черги за мистецтвом складно, але кияни та гості столиці з самого відкриття комплексу показують саме такий приклад. Зручний графік роботи виставок (з 12.00 до 21.00), і, що важливо, вільний вхід дають чудову можливість для знайомства з кращими зразками творчості сучасних художників.

Серед найважливіших арт-проектів, які були презентовані в стінах «Пінчук Арт Центру», потрібно відзначити наступні: «Вік Муніс: Експертиза» - персональну виставку бразильського художника Віка Муніса; «Око підсвідомості» - виставку фотографій 24 сучасних фотографів з колекції сера Елтона Джона; «REFLECTION» - виставка провідних художників сучасності, включаючи Деміена Херста, Джефа Кунса, Такаші Муракамі, Ентоні Гормлі, Сергія Браткова, «Пол МакКартні. Живопис» - виставку картин сера Пола МакКартні; «РЕКВІЄМ» - найбільшу ретроспективу найдорожчого художника сучасності, британця Деміена Херста.

Навесні 2008 року в арт-центрі було створено спеціальний простір для проведення виставок молодих митців. За цей час були показані проекти «Pastime Paradise» Кристини Соломухи (Франція-Україна), «Художня карта Східної Європи» групи IRWIN (Словенія), «Мистецтво як подарунок» групи «Р.Е.П.» (Україна), «Мрійники» групи «SOSka» (Україна), персональна виставка Кейто Сугіури (Японія).

У 2007 році «Пінчук Арт Центр» офіційно представив Україну на 52-ій Міжнародній виставці сучасного мистецтва (Венеціанська Бієнале). Український павільйон у Палаццо Пападополі (Palazzo Papadopoli) став одним з трьох головних феноменів Венеціанської Бієнале, за версією віце-прем'єра й міністра культури Італії Франческо Рутеллі. У 2009 році успіх Україні був закріплений вже на 53-му Бієнале у Венеції.

Сучасне мистецтво - багатопланове, сінтезаторське, комбіноване - ламає кордони між традиційними жанрами, говорить вголос про самі складні проблеми людини та людства. Платформою для вираження українськими й закордонними митцями свого ставлення до світу і є «Пінчук Арт Центр».

     

 Центр сучасного мистецтва "Пінчук Арт Центр"

  Демієн ХьорстНаціональний історико-культурний заповідник «Софія Київська» Національний історико-культурний заповідник «Софія Київська»

Києво-Печерський історико-культурний заповідник Києво-Печерський історико-культурний заповідник

Музей історичних коштовностей України Музей історичних коштовностей України

Музей мікромініатюр Миколи Сядристого Музей мікромініатюр Миколи Сядристого

Національний музей історії України Національний музей історії України

Київський музей російського мистецтва Київський музей російського мистецтва

Музей мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенків (Київський музей Західного та Східного мистецтва) Музей мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенків (Київський музей Західного та Східного мистецтва)

«Шоколадний будиночок» (філія Київського музею російського мистецтва) «Шоколадний будиночок» (філія Київського музею російського мистецтва)

Національний художній музей України Національний художній музей України

Музей народної архітектури та побуту (Пирогово) Музей народної архітектури та побуту (Пирогово)

Меморіальний комплекс «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.» Меморіальний комплекс «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.»

Національний музей «Чорнобиль» Національний музей «Чорнобиль»

Національний музей літератури України Національний музей літератури України

Музей книги і друкарства України Музей книги і друкарства України

Національний музей українського народного декоративного мистецтва Національний музей українського народного декоративного мистецтва

Державний музей театрального, музичного та кіномистецтва України Державний музей театрального, музичного та кіномистецтва України

Музей голограм Музей голограм

Музей «Золоті Ворота» Музей «Золоті Ворота»

Музей «Андріївська церква» Музей «Андріївська церква»

Музей «Кирилівська церква – пам’ятка архітектури XII сторіччя» Музей «Кирилівська церква – пам’ятка архітектури XII сторіччя»

Національний науково-природничий музей Національний науково-природничий музей

Музей ФК «Динамо» Музей ФК «Динамо»

Київський меморіальний будинок-музей Михайла Булгакова Київський меморіальний будинок-музей Михайла Булгакова

Музей однієї вулиці Музей однієї вулиці

Аптека-музей Аптека-музей

Міжнародний музей української вишивки Міжнародний музей української вишивки

Музей історії Михайлівського монастиря Музей історії Михайлівського монастиря

Історико-архітектурна пам’ятка-музей «Київська фортеця» Історико-архітектурна пам’ятка-музей «Київська фортеця»

Меморіальний музей академіка медицини М. Стражеска Меморіальний музей академіка медицини М. Стражеска

Національний музей медицини України Національний музей медицини України

Музей Української Народної Республіки (УНР) Музей Української Народної Республіки (УНР)

Національний музей «Меморіал пам’яти жертв голодоморів в Україні» Національний музей «Меморіал пам’яти жертв голодоморів в Україні»

Музей радянської окупації Музей радянської окупації

Кабінет-музей В\'ячеслава Чорновола Кабінет-музей В'ячеслава Чорновола

Музей культурної спадщини Музей культурної спадщини

Державний історико-меморіальний заповідник «Биківнянські могили» Державний історико-меморіальний заповідник «Биківнянські могили»

Музей Шолом-Алейхема Музей Шолом-Алейхема

Меморіальний музей Валерія Лобановського Меморіальний музей Валерія Лобановського

Центральний музей Збройних сил України Центральний музей Збройних сил України

Центральний музей державної прикордонної служби України Центральний музей державної прикордонної служби України

Український центр народної культури «Музей Івана Гончара» Український центр народної культури «Музей Івана Гончара»

«Мамаєва Слобода» - козацький куточок у Києві «Мамаєва Слобода» - козацький куточок у Києві

Музей гетьманства Музей гетьманства

Музей авіації Музей авіації

Музей води (водно-інформаційний центр) Музей води (водно-інформаційний центр)

Музей пожежної справи Музей пожежної справи

Національний музей Т. Г. Шевченка Національний музей Т. Г. Шевченка

Центральний державний архів-музей літератури та мистецтва України Центральний державний архів-музей літератури та мистецтва України

Педагогічний музей України Педагогічний музей України

Політехнічний музей КПІ Політехнічний музей КПІ

Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського

Літературно-меморіальний будинок-музей Т. Шевченка в Києві Літературно-меморіальний будинок-музей Т. Шевченка в Києві

Літературно-меморіальний будинок-музей Т. Шевченка «Хата на Пріорці» Літературно-меморіальний будинок-музей Т. Шевченка «Хата на Пріорці»

Київський музей О. С. Пушкіна Київський музей О. С. Пушкіна

Київський літературно-меморіальний музей Максима Рильського Київський літературно-меморіальний музей Максима Рильського

Музей видатних діячів української культури - Лесі Українки, Михайла Старицького, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського Музей видатних діячів української культури - Лесі Українки, Михайла Старицького, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського

Київський літературно-меморіальний музей-квартира П.Тичини Київський літературно-меморіальний музей-квартира П.Тичини

Літературно-меморіальний музей-квартира М. Бажана Літературно-меморіальний музей-квартира М. Бажана

Будинок-музей Марії Заньковецької Будинок-музей Марії Заньковецької

Музей-майстерня Івана Кавалерідзе Музей-майстерня Івана Кавалерідзе

Музей-квартира композитора В. Косенка Музей-квартира композитора В. Косенка

Музей поета Дмитра Луценка Музей поета Дмитра Луценка

Музей хліба Музей хліба

Музей головної астрономічної обсерваторії України Музей головної астрономічної обсерваторії України

Музей Київської обсерваторії Музей Київської обсерваторії

Музей іграшки Музей іграшки

Музей пошти Музей пошти

Музей телебачення Музей телебачення

Музей циркового мистецтва Музей циркового мистецтва

Музей подарунків Київської мерії Музей подарунків Київської мерії

Музей Магдебурзького права (Музей історії київського самоврядування) Музей Магдебурзького права (Музей історії київського самоврядування)

Національний музей бджільництва України Національний музей бджільництва України

Музей істории київскої благодійності (будинок Петра Першого)  Музей істории київскої благодійності (будинок Петра Першого)

Музей історії Святошинського району Музей історії Святошинського району

Державний історико-меморіальний заповідник «Лук’янівське кладовище» Державний історико-меморіальний заповідник «Лук’янівське кладовище»

Музей воскових фігур Музей воскових фігур

Музей історії туалету Музей історії туалету

Музей історії каналізації м. Києва Музей історії каналізації м. Києва

Музей вторсировини Музей вторсировини

Музей київського метрополітену Музей київського метрополітену

Музей української ікони «Духовні скарби України» Музей української ікони «Духовні скарби України»

Музей сучасного мистецтва Музей сучасного мистецтва

Культурно-мистецький та музейний  комплекс «Мистецький Арсенал» Культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал»

Центр сучасного мистецтва «Пінчук Арт Центр» Центр сучасного мистецтва «Пінчук Арт Центр»

Музей спортивной славы Украины Музей спортивной славы Украины

Археологический музей Археологический музей

Музей історії уряду України Музей історії уряду України

Музей истории Михайловского монастыря Музей истории Михайловского монастыря