Адреса: 04071 Україна, Київ, Поділ, вул. Щекавицька, 30/39, оф. 4 E-mail: info@primetour.uaТел. +38 (044) 207-12-55Ліцензія туроператора АГ №580812Карта сайту

м. Хотин, фортеця 13 - 18 ст., церква О. Невського 19 ст., річка Дністер. Чернівецька область.
 
+38 (044) 207-12-55
+38 (096) 940-00-00
+38 (099) 550-00-00

Мы поддерживаем
реформы в Украине
и работаем
исключительно через
расчетный счет!
м. Хотин, фортеця 13 - 18 ст., церква О. Невського 19 ст., річка Дністер. Чернівецька область.
Неділя, 22 Травня 2022

Меню

Стародавні фортеці навколо Києва

Стародавні фортеці навколо Києва

Ми запрошуємо вас в поїздку по навколишніх київських фортецях — колись великих і могутніх містах, кожне з яких уславлене в історії Русі. Вишгород, Білогородка (Білгород) та Васильків — кожен із них має пам’ятки давніх часів. Екскурсія розповість не тільки про слов\'янські фортеці, а й про більш давні часи, коли в околицях нинішньої української столиці розташовувалися скіфські городища. Завідувач історико-краєзнавчим музеєм м. Вишгорода Олег КОВАЛЬ: «ПІДЗЕМЕЛЛЯ СТАРОДАВНІХ ОБОРОННИХ ВАЛІВ ЩЕ ДЕСЬ ЩОСЬ ЗБЕРІГАЮТЬ...» (Спеціально для «Першого екскурсійного бюро»)
Переяслав-Хмельницький — музейне царство

Переяслав-Хмельницький — музейне царство

У цьому місті — найбільша кількість музеїв з малих міст України. Їх тут — 27, майже по музею на тисячу чоловік! Ми обрали для вас кращі з кращих. А найкращий в Україні музей під відкритим небом знаходиться саме тут! Керівник Музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини — філії Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав» Микола ШКІРА: «Кожна хата в музеї має свою історію, власну долю І, звичайно, своїх родичів» (Спеціально для «Першого екскурсійного бюро»)
Тур до Качанівки: шедеври паркового мистецтва

Тур до Качанівки: шедеври паркового мистецтва

Є на чернігівській землі садиби, потрапивши до яких, відчуваєш, як зупиняється час. Ці старі парки не похмурі, вони наповнені світлими спогадами про десятки видатних людей, що ходили по цих алеях. До числа таких шедеврів, що збереглися майже у повній цілості, відносяться перлини «вінка садиб» — Качанівка і Тростянець. Перший із них — найбільший зі збережених у цілості палацово-паркових ансамблів України з величезною територією в 732 га. Другий — це куточок Криму чернігівського краю! Третій збері
Трипілля: до цивілізації древньої Аратти

Трипілля: до цивілізації древньої Аратти

Уздовж Дніпра, на південь, на прирічкових пагорбах — суцільні «місця сили», де ще зберігається енергетика культур та племен, які ось вже тисячі років, як канули в Історію. Що це за сила ніби спіраллю стиснута всередині цієї гряди, решток минулих кілометрових піків — чи то природна радіоактивність, чи непізнані ще хвилі Всесвіту? Або ж люди самі причетні до цієї енергії, століттями звертаючись тут до вищих сил? Ініціатор створення музею Олександр ПОЛІЩУК: «ТУТ СТАРОДАВНІ ПРЕДМЕТИ ПРОМОВЛЯЮТЬ ДО Л
Радомишль (замок Радомисль)-Коростень

Радомишль (замок Радомисль)-Коростень

Маршрут: Киев - Радомышль – Коростень - Киев Продолжительность тура - 1 день Язык – русский, украинский
Тур выходного дня «Тур в замок Радомысль» Продолжительность тура 1 день Язык – русский, украинский

Тур выходного дня «Тур в замок Радомысль» Продолжительность тура 1 день Язык – русский, украинский

  Этот удивительный историко-культурный  комплекс, расположен в 90 км от  Киева, на трассе Киев-Львов, в  Житомирской области, в центре  г. Радомышля. Пришедшее в упадок  в XIX веке фортификационное сооружение  было возведено на месте первой в Центральной Украине папирни - фабрики по изготовлению бумаги, основанной в 1612 году архимандритом Киево-Печерской Лавры Елисеем Плетенецким.  
Біла Церква та Пархомівка: парк «Олександрія» та храм Реріха

Біла Церква та Пархомівка: парк «Олександрія» та храм Реріха

   Парк в Білій Церкві – не менш романтичний, ніж в Умані. Не менш наповнений легендами, ніж у Качанівці. І зберігся набагато краще інших парків України. До того ж, він найближчий до Києва. Шедевр, подарований світу династією графів Браницьких, ось вже третє століття радує погляди відвідувачів. Ми запрошуємо вас у світ гармонії і краси... Директор державного дендропарку «Олександрія» Сергій ГАЛКІН: «Олександрія» – то своєрідна подорож довкола Земної кулі» (Спеціально для «Першого екскурсійного бюро»)
Тур до Умані: міфи й легенди Софіївки

Тур до Умані: міфи й легенди Софіївки

Уманський державний дендрологічний парк «Софіївка» НАН України є шедевром світового садово-паркового мистецтва кінця XVIII — початку XIX століть. Парк — це 154,7 га води, зелені, скульптури та архітектури. Парк цінують саме за максимально гармонійне, в стилі японських садів і кращих зразків європейського ландшафтного дизайну, поєднання каменів, рослинності й води. Часом не віриться, що все це — витвір рук людських! Кожен камінь, грот, струмок і галявина має тут свою назву і символічне значення,
Моринці, Шевченково, Будище: до Шевченківських святинь на Черкащині

Моринці, Шевченково, Будище: до Шевченківських святинь на Черкащині

Пропонуємо вашій увазі маршрут на батьківщину Тараса Шевченка — село Моринці, де народився геній, село Кирилівку (тепер с. Шевченкове), де пройшло його дитинство, село Будище (маєток Енґельґардтів), де Шевченко служив у пана козачком. Генеральний директор Національного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка» Людмила ШЕВЧЕНКО: «Тут б’ється серце України» (Спеціально для «Першого екскурсійного бюро»)
«Замки Черкащини»

«Замки Черкащини»

Історія залишила на тілі Черкаської області чимало спогадів про колишніх події - стародавні архітектурні пам'ятки, замки і палаци. Лисянка - Тальне - Шпола - Корсунь-Шевченківський
Тур до Чернігова

Тур до Чернігова

Столиця стародавнього князівства, колишній суперник Києва. Затишне, поетичне місто, що зберегло стару архітектуру. Чернігову більше 1,5 тисяч років. Давньоруських храмів у Чернігові стільки ж, скільки й у Києві! Чернігівські печери стародавніші за Лаврські, і засновані тим же святим Антонієм, який згодом перейшов на київські береги. Письменник і краєзнавець Володимир САПОН: «ЯКБИ НЕ ДИВНИЙ ТОЙ ЧЕРНІГІВ…» (Спеціально для «Першого екскурсійного бюро»)
Тур до Батурина: козацька слава

Тур до Батурина: козацька слава

Батурин — двічі резиденція українських гетьманів — у «золотий вік» Гетьманщини (1669-1708) він послідовно був резиденцією гетьманів Лівобережної України Д. Многогрішного, І. Самойловича, І. Мазепи, а в 1750-64 рр. — останнього гетьмана України К. Разумовського. Директор Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця» Наталія РЕБРОВА: «НАШ БАТУРИН — ЦЕ СВОЄРІДНИЙ СИМВОЛ НАЦІЇ» (Спеціально для «Першого екскурсійного бюро»)
Тур Чигирин-Суботів-Холодний Яр

Тур Чигирин-Суботів-Холодний Яр

Екскурсія козацькими шляхами до Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» — столиці першої української держави і резиденції гетьмана України — Богдана Хмельницького. У цих місцях над Дніпром зароджувалося козацтво. Тут і тихий Суботів — маєток і могила великого Хмельницького. Холодний Яр — один із найнезвичайніших історико-культурних ландшафтів України, можливе місце падіння гігантського метеориту, повне історичних таємниць, драм і трагедій. Генеральний директор Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» Василь ПОЛТАВЕЦЬ: «ДРЕВНІЙ ЧИГИРИН – ПЕРША СТОЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ» (Спеціально для «Першого екскурсійного бюро»)
Tур до Чорнобиля, Припяті.

Tур до Чорнобиля, Припяті.

Дати для російськомовних груп: 18 лютого, 25 лютого, 17 березня. ТОВ "Перше екскурсійне бюро" є офіційним ОРГАНІЗАТОРОМ поїздок для відвідування ЧОРНОБИЛЮ та ПРИПЯТІ. Вас чекає подорож у «місто-привид», в зону найбільшого ядерного лиха людства. Ви відчуєте себе сталкерами. «Зона» вабить і відлякує. «Рудий ліс», кладовище використаної техніки, села, цілком засипані землею, місто Прип\'ять за колючим дротом — місто, що застигло в 1986-му.
Тур до страусиної ферми: Через Білогородку до чорного африканського страуса

Тур до страусиної ферми: Через Білогородку до чорного африканського страуса

Здійснивши мандрівку до Ясногородки, ви почуєте про білогородський кисіль та побачите страусяток від інкубатора до дорослої птиці, а за бажанням скоштуєте страви з дієтичного страусиного м\'яса та яйця.     Генеральний директор Ясногородської страусиної ферми Сергій РАДЧЕНКО: «МИ — КОЛИШНІ КВНщики. ВСІ ІДЕЇ ЗВІДТИ...» (Спеціально для «Першого екскурсійного бюро»)
Тур в Почаївську Лавру

Тур в Почаївську Лавру

Перше екскурсійне бюро запрошує Вас у тур вихідного дня по святих місцях прсвітників, у країну чудес та відкриттів — до святинь Почаївської Лаври та пам’яток древнього Кременця — одного з найцікавіших малих міст Західної України. Почаївська Успенська Лавра — другий по статусу (після Київо-Печерської Лаври) православний монастир в Україні. Тривалість туру — 2 дні (з нічним переїздом).
Тур до Березової Рудки: візит до графів і піраміди

Тур до Березової Рудки: візит до графів і піраміди

Ми запрошуємо вас до справжньої єгипетської піраміди, що стоїть у садибі Березова Рудка. Історія цієї садиби насичена іменами та подіями. Вас зустріне родовий палац графів Закревських і не тільки... Та й узагалі, тут — така аура, що... Втім, побачите самі. Директор Березоворудського народного історико-краєзнавчого музею Валентина ГОНЧАР: «ТУТ — ВЕЛИКЕ ДИВО У ВСІ ПОРИ РОКУ, ЯКАСЬ СВІЖА СИЛА З’ЯВЛЯЄТЬСЯ, ЖИВА ЕНЕРГІЯ» (Спеціально для «Першого екскурсійного бюро»)
Бананова оранжерея: Тропічний рай

Бананова оранжерея: Тропічний рай

50 видів тропічних рослин - банани, лимони, ананаси, мандарини, гранат, папаї. Рідкісний фрукт «наранхілла», який називають «водою богів». Сік фрукта поєднує смак ананаса, суниці, лимона і мандарина. Все це ви можете побачити у великій оранжереї-«термосі»! 
Тур до Житомиру

Тур до Житомиру

Житомирщина для наших туристів − земля, як не дивно, мало вивчена. Між тим, у самому Житомирі та його околицях, незважаючи на всі руйнування останньої війни, знаходиться величезна кількість пам\'ятників, цікавих усім категоріям туристів.
Тур до Богуслава

Тур до Богуслава

Богуславль — таке первинне ім\'я міста. Більше тисячі років стоїть він серед розкішних лісів, де Рось стрімко тече меж скелястими берегами, в 125 км від Києва. Місто знамените... двома Маріями та одним Іваном. Директор Музею історії Богуславщини Петро ГОГУЛЯ: «ДО НАС ЇДУТЬ ЗВІДУСІЛЬ ХОЧА Б ДЛЯ ТОГО, АБИ ПОМИЛУВАТИСЯ ДИВОВИЖНИМ УЗБЕРЕЖЖЯМ РОСІ» (Спеціально для «Першого екскурсійного бюро»)
Нові Петрівці: музей битви за Київ

Нові Петрівці: музей битви за Київ

На північ від Києва, в селі Нові Петрівці, на туристів чекає відмінний військово-історичний музей — «Битва за Київ1943 року», відкритий на місці Лютізького плацдарму, звідки і був звільнений Київ. Територія музею займає більше 9 га. Відвідувачі можуть пройтися по 650-метровій галереї підземних бліндажів командувача 1-м Українським фронтом генерала Ватутіна. Директор Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» Іван Вікован: «добре було б помолитися гуртом про душі полеглих сол
Політ на повітряній кулі: тяжіння п\'ятого океану

Політ на повітряній кулі: тяжіння п'ятого океану

«Перше Екскурсійне Бюро» запрошує вас підкорити «п\'ятий океан» − так називають небо. Ви станете одними з тих, кому небесна височінь відкрила свої таємниці. Якщо ви вирішите підкорити небо разом із коханою людиною або із друзями, то повітряний простір незмінно обдарує вас відчуттям щастя і зарядить енергією причетності до Вічного. Генеральний директор Київського Повітроплавального Товариства Сергій СКАЛЬКО: «НА ВСЕ — ВОЛЯ ВІТРУ...» (Спеціально для «Першого екскурсійного бюро»)
Катання на конях

Катання на конях

Технічний прогрес лише нещодавно розлучив тандем «кінь — людина». І майже відразу з\'ясувалося, що людина, пересівши в салони автомобілів, втиснувшись у громадський транспорт і зіщулившись у стінах офісів, тужить за перевіреним, надійним партнером і другом: надто багато було пережито за десятки століть спільної діяльності. Керівник кінноспортивного клубу «Магнат» Діана ПОПОВА: «КІНЬ – ДИВОВИЖНЕ СТВОРІННЯ, НЕЙМОВІРНИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ДОНОР» (Спеціально для «Першого екскурсійного бюро»)
Тур в Святогірську Лавру: тур до донецької святині

Тур в Святогірську Лавру: тур до донецької святині

Диво на горах донецьких постає перед тими, хто наблизиться до крейдяних скель, зарослих мальовничим лісом. Виникає відчуття, ніби ми перенеслися в Кавказькі або Кримські гори з їх прославленими древніми оселями відлюдників. Але це не Кавказ і не Крим — це берег Сіверського Донця. Вже яке століття поспіль його прикрашає монастирський ансамбль, який із 2004 року удостоєний статусу Лаври. Тривалість туру — 2 дні.
Тур в Кам’янець-Подільський-Бакота-Кривче-Хотин

Тур в Кам’янець-Подільський-Бакота-Кривче-Хотин

Кам’янець-Подільський - одне з найцікавіших і мальовничих міст України. Назавжди запам’ятаються одинадцять веж Старого замку в місті–острові, що утворює глибокий каньйон р.Смотрич, старовинні брами, храми та будинки, панорами з оглядових майданчиків та валів Нової фортеці. Не випадково тут влаштовують лицарські турніри та повітряні видовища. Тривалість туру: 2 дні.
Тур до Полтави: полтавська сюїта

Тур до Полтави: полтавська сюїта

Доглянуте і затишне місто над річкою Ворсклою існує вже більше двох тисяч років. Можна сказати, що той, хто не був у Полтаві, не знає України. Полтавщина − земля всесвітньо відома, оспівана розповідями Гоголя і поемами Котляревського. На тутешніх полях прогриміла поворотна у світовій і європейській історії Полтавська битва. Тривалість туру: 2 дні.
Дорогами Сіверської землі: Новгород-Сіверський, Глухів, Путивль, Батурин

Дорогами Сіверської землі: Новгород-Сіверський, Глухів, Путивль, Батурин

Древня Сіверська земля. Сіверщина. Північно-західний «кут» України. Концентрація пам\'яток історії, природи та архітектури тут надзвичайна. Просочений козацькою славою та благочестям, на прикордонні української та російської культур край цей став одним з найпривабливіших туристичних регіонів України.  Тривалість туру: 2 дні.
Тур до Волині: Місто дев'яти віків - Остріг.

Тур до Волині: Місто дев'яти віків - Остріг.

Остріг відноситься до числа малих міст Волині з найбільш багатою історією. Остріг вперше згадується в Іпатіївському літописі під 1100 р. Саме тут вийшли в світ знамениті видання Івана Федорова – «Азбука» і Острозька Біблія - нині головна святиня України, книга, на якій роблять присягу президенти країни. Тривалість туру  Корець - Остріг - Межиріч – Луцьк: 2 дні.
Тур КИЇВ-ОДЕСА

Тур КИЇВ-ОДЕСА

Вітаємо вас у південній столиці України! Ми починаємо знайомство з містом від Театральної площі, яку прикрашає дивний Оперний театр, що входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Тривалість туру: Київ – 2 дні, Одеса – 2 дні.
7-дневный тур

7-дневный тур "Сокровища Западной Украины"

От Подольских замков до древнего Львова, от рыцарской эпохи до колорита Карпат, от археологических до архитектурных памяток давних времен - Вы имеете возможность путешествовать по самым интереснейшим местам, ознакомившись со всеми сокровищами Подольского, Буковинского, Покутского, Прикарпатского, Галицкого и Львовского края.
Тур КИЇВ-ЛЬВІВ

Тур КИЇВ-ЛЬВІВ

Львів - одне з найкрасивіших міст не тільки України, а й усієї Європи. Краса міста не залишить байдужим нікого. Відомий Львівський Оперний театр, Домініканський собор, міська Ратуша на площі Ринок, Порохова вежа, Личаківський цвинтар, і це тільки маленька частина того, що Ви зможете побачити, приїхавши до Львова. Тривалість туру: Київ – 2 дні, Львів – 2 дні.